Кружок «умелые руки»: ученые опровергли популярные мифы о мастурбации

Механічне стимулювання при правильній мастурбації

Якщо ви раніше не досягали оргазму або у вас з цим були якісь проблеми, тоді для початку вам треба скористатися вібратором. Найбільш підходящим і доступним для цього є вібратор на батарейках, який за своєю формою нагадує чоловічий статевий орган. На сьогоднішній день вашій увазі представлено досить велику кількість найрізноманітніших вібраторів, тому ви можете вибрати той, які підходить саме вам, в тому числі і за фінансовими можливостями.

Давайте розберемося, як правильно використовувати вібратор. Для початку ви повинні зручно розташуватися на ліжку і закрити очі, постарайтеся налаштуватися на хвилю свого тіла і займіть найбільш чуттєву позу, при цьому дуже важливо зараз уявити людину, яка вас сильно збуджує і з ким би ви хотіли зараз зайнятися коханням. Уявіть, що він бачить вас оголеною і починає пестити ваші груди, сідниці і торкається до клітора, при цьому вібратор є його членом. Не поспішайте, адже у вас стільки часу, скільки вам знадобиться для отримання максимального задоволення. Проведіть довгу і ритмічну стимуляцію з використанням вібратора, який повинен рухатися вгору-вниз в зоні піхви, а також не забувайте про стимуляцію клітора. У ваших думках повинен бути чоловік, якого ви хочете, щоб отримати незабутній оргазм. Якщо не вийшло з одного фантазією, значить вийде з іншого.

Якщо у вас немає відповідного чоловіка, з яким би ви хотіли зайнятися коханням, хоча б у своїй фантазії, тоді можете переглянути відповідну літературу або відео. Під час вивчення літератури або перегляду відео використовуйте вібратор. Ваша фантазія повинна вас порушувати, тому зробіть те, щоб вам хотілося отримати або те, що вам найбільше подобається. Більшість жінок не вирішуються на мастурбацію до тридцяти років, тому, якщо ви тільки починаєте цим займатися, постарайтеся позбутися від сором’язливості, адже вас ніхто не бачить і соромитися вам нічого, це цілком нормальний і природний процес. Можливо, вам знадобиться деякий час, щоб досконально вивчити свій час і реагувати на це більш спокійно, адже часом буває дуже важко вивчити щось нове. У цей справі дуже важливо запастися терпінням. Було проведено дослідження, в ході якого вдалося встановити, що більше 95% жінок, які використовують стимулювання, досягають сильного оргазму. Через кілька тижнів регулярного використання вібратора, ви зможете отримувати оргазм вже через кілька хвилин, після чого можна приступати до наступних вправ.

Ручне стимулювання. Уроки правильної мастурбації і ласки

Купити вібратор для сексу або гумовий член в інтернеті.

Коли ви зможете досконало володіти вібратором, тоді можна починати до процесу ручного стимулювання. Якщо у вас ще немає вібратора, то купити вібратор для сексу можна в інтернеті, так би мовити, анонімно. Тепер ви вже знаєте, що таке оргазм і можете спробувати досягти його при більш глибокої стимуляції. У перший час використовуватися починають саме пальці, але вам треба бути готове до того, що вони будуть порушувати значно менше, ніж вібратор, але тим не менш вам треба постаратися досягти наступного рівня чуттєвості. Ви будете отримати інші емоції від ручного стимулювання, на відміну від тих, які ви відчували при використанні вібратора.

Кожна жінка має свій особливий стиль мастурбації, але тим не менш є щось спільне у кожної жінки в цьому процесі. Дуже рідко жінки починають стимулювати головку клітора, так як це може викликати сильний біль і роздратування. Найчастіше стимуляції подається вся лобкова зона або права частина клітора. За умови стимуляції саме лобкової зони, значно пізніше настане оргазм і відчуття буде не такими яскравими, на відміну від умов стимуляції клітора, але це безпосередньо залежить від індивідуальності жінки і способів стимуляції.

При продовженні річний мастурбації набагато швидше настає оргазм, особливо після того, як ви зможете повністю вивчити чуттєві зони свого тіла і навчитеся отримувати кілька оргазмів, дивіться як довести дівчину до оргазму. Але для того, щоб зробити своє тіло більш чуттєвим дуже важливо регулярно займатися ручною стимуляцією. Вам не варто на багато розраховувати, якщо ви мастурбуєте один-два рази на тиждень. Стимуляцію необхідно продовжувати аж до того часу, коду зможете отримувати кілька оргазмів (мінімум три-чотири оргазму, максимум 10-25), при цьому дуже важливо підтримувати оргазми на високому рівні.

Не бійтеся, що нашкодите своєму здоров’ю мастурбацією, завдяки цьому процесу ви зможете зрозуміти, чого саме вам не вистачає, щоб отримувати одночасно кілька оргазмів. Сьогодні існує досить велика кількість різноманітних способів жіночої мастурбації, тому не варто себе обмежувати і довіртеся своїй фантазії.

Способи жіночої мастурбації або як правильно мастурбувати дівчині

Завдяки мастурбації жінка може набагато краще пізнати власне тіло, завдяки чому можна отримати неймовірний оргазм. Ви зрозумієте, як треба діяти, щоб отримати відразу декілька оргазмів, які можна отримати під час статевого акту з партнером. Можливо, ви подумаєте, що все це нагадує поведінку тварин і повністю забирається вся романтика. Але вам варто зважити всі «за» і «проти», подумайте, якщо ви можете підучити оргазм пестячи себе самостійно, тоді яке задоволення ви зможете отримати, якщо вас буде пестити коханий чоловік. За час, який вам раніше було потрібно для отримання перших ознак збудження, ви зможете отримати вже кілька оргазмів.

За допомогою мастурбації ви повинні досконально вивчити власне тіло, так як чоловіки під час статевого акту приділяють дуже мало уваги пестощів, адже їм відразу хочеться приступити до основних дій. Тому вам необхідно трохи потренувати власне тіло і розвинути свою чуттєвість. Навіть за умови, що ваш чоловік не приділятиме ніякої уваги прелюдиям і пестощів, ви зможете отримати незабутнє задоволення. Якщо ви повністю готові до досконалому вивченню власного тіла, тоді вам необхідно знайти найбільш підходяще для цього місце і час, щоб в найвідповідальніший момент вас ніщо не відволікало, і дуже важливо спробувати повністю розслабитися.

Для початку вам треба повністю роздягтися, трохи приглушити світло, щоб не соромитися самої себе (особливо в перший раз), відключіть телефон і зручно розташуйтеся на ліжку. Тепер розслабтеся і закрийте очі. Спочатку уявіть як ви проводите рукою по своєму тілу, після чого доторкніться до себе рукою і проведіть по всьому тілу. Тепер візьміть вазелін і змастіть їм кліторальну і вагінальну зону. Також для цього можна використовувати крем для обличчя або рук, але вазелін буде ідеальним варіантом. Не варто діяти дуже поспішно, постарайтеся повільно вивчити кожну зону пальцями, дізнайтеся наскільки чуттєва ця зона і запам’ятайте ті почуття, які ви при цьому відчуєте.

Кожна жінка повністю індивідуальна і зможе самостійно вибрати для себе відповідний спосіб мастурбації, які будуть представлені в цій статті і вибрати той спосіб, який підходить вам більше всього, а надалі його треба розвивати і вдосконалювати, щоб отримувати максимальне задоволення.

Інші способи стимулювання

Багато жінок, щоб стимулювати відчуття статевого члена використовують різноманітні предмети — свічки, банани, гумові члени, але треба бути дуже обережною і не використовувати небезпечні предмети — пляшки, лампочки, деревинки та інші предмети, які можуть нашкодити.

Дізнавшись як правильно мастурбувати дівчині ви зможете краще пізнати своє тіло і навчитися отримувати просто райська насолода, а якщо ще й купити вібратор в магазині еротоваров і подивитися там-же різноманітні секс іграшки, то можна буде отримувати не забувається задоволення.

Корисні поради  для всіх.

Статті за темою «Способи жіночої мастурбації»

Чому чоловік швидко відчуває оргазм?

Як кінчають жінки?

Що робити, якщо немає задоволення від сексу?

Іграшки для сексу у жінок.